БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ «Акустична програма»

26 квітня 2024

19:00

Дніпро, Дніпропетровський Академічний Театр Опери та балету

Событие прошло!

Ексклюзивне звучання: БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ зіграють акустичні концерти у філармоніях та Оперних театрах найбільших міст України.

У квітні 2024 року шанувальники зможуть побачити та почути ексклюзивну акустичну програму гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, такі концерти гурт даватиме вперше у своїй історії.

Нові пісні та вже давно знайомі треки: «Без неї ніяк», «ДИМ», «Весь світ», «Зорі запалали», «Вільні люди» та інші – у новому звучанні.

Тур БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ «Разом до перемоги», прославився абсолютними аншлагами у кожному з міст. У 2023 році гурт, проїхавши більше 120 000 км та зіграв більше 150 концертів Україною та світом.

З початку повномасштабного вторгнення БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ дають виключно благодійні концерти, і ці - не виключення.

«Куплений вами квиток на концерт гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – це донат для українських військових, а тим самим – внесок у нашу Перемогу. Більшу частину цих коштів ми витратимо на закупівлю дронів та автомобілів для ЗСУ. Війна почалась ще у 2014 році, але 24 лютого 2022 року кожен з нас відчув це пекло на собі. В цей день український народ почав рух до справжньої Незалежності. Немає іншого шляху у нас з вами, як шлях до Перемоги. І саме зараз, весь український народ, та в першу чергу – Збройні Сили України, рухають нашу Країну до цієї неминучої, української Перемоги», – Сергій Танчинець.

Прямо зараз БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ продовжують свій великий тур під назвою «Разом до перемоги», який продовжиться до березня 2023.

Також гурт наголошує: «Не артисти роблять концерти, їх роблять глядачі, які прийшли у цей момент до артиста в зал».

Тож, не пропустіть БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ у своєму місті!