Maurizio Bignone "Inner Reflections" Solo Piano Concert

14 травня 2023

19:00

Дніпро, Дніпропетровський академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка

Событие прошло!

Мауріціо Біньоне - італійський піаніст і композитор, який охоплює різні стилі, від сучасної класики до мінімалізму, не нехтуючи експериментами, але завжди із загальною ниткою, яка поєднує всі його роботи, і це чітко визначена мелодійна лінія. Його любов до природи, її чудес та відчуттів, які вона викликає, – основа його музики, звукового діалогу, що подорожує між реальністю та мріями.

Своєю музикою Мауріціо нашіптує душам людей і встановлює з ними особливу гармонію, яка створює відчуття емоційного та катарсичного благополуччя. Мауріціо вважається одним із найцікавіших художників нової сучасної італійської сцени, його роботи фактично виконуються у найзначніших театрах та концертних залах світу. 7 листопада 2021 року Мауріціо дебютував на Україні, в Одесі, з аншлагом та оплесками стоячи. 2022 рік - це рік, коли він проведе свій новий проект Inner Reflecions по всьому світу, задушевна розмова з піаніно. Щоденник, повний спогадів та переживань, подорож назад, на згадку та майбутні бажання.

Також, думки про життя та людські стосунки, звуки природи та естетичні рухи, які її відрізняють. Але щоденник складається не тільки з музичних нот... насправді зошит, у який Мауріціо записував свої думки, буде частиною концерту. Мауріціо під час виступу прочитає свої твори, сповнені пристрастей та почуттів, і змусить публіку розділити його власні емоції. Звук фортепіано і звук його голосу чергуватимуться, щоб описати його неспокійний внутрішній світ, інтимний діалог, який ведеться пошепки. Все було написано за 3 місяці карантину в Італії, поки повітря було нерухоме, а час здавався призупиненим.